Facebook

wtorek, 20 października 2015

45-lecie Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim

„Odrobina dobra, okazana drugiemu człowiekowi, lepsza jest niż cała miłość do ludzkości” Richard Demel

W piątek 16 października 2015r., w Dniu swojego Wielkiego, Świętego Patrona, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim obchodził jubileusz 45-lecia powstania szkoły.
W uroczystościach wziął udział Dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej ks. dr Łukasz Gołębiewski, który na ręce pani Dyrektor przekazał życzenia oraz mały słodki upominek. Zaś Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Sokołowie Podlaskim reprezentował Paweł Kryszczuk kierownik tejże placówki. Prezentem dla szkoły od WTZ były prace zrobione przez Uczestników, którzy również są absolwentami Zespołu Szkół Specjalnych w Sokołowie Podlaskim.

Pragniemy przekazać dla całej społeczności pracującej w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim wyrazy uznania i wdzięczności za ofiarną pracę, oddanie i poświęcenie, życzliwość i dobro słowo niesione na co dzień potrzebującym. Dobro niesione na rzecz tych osób zasługuje na największe uznanie i wdzięczność.
Życzymy wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnionej służby. Dyrekcji, Kadrze, Uczniom przekazujemy życzenia wytrwałości i wielu nowatorskich pomysłów w dalszej pracy, a także zdrowia, szczęścia i sukcesów w życiu osobistym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz