Facebook

piątek, 18 września 2015

Warsztat Terapii Zajęciowej w Sokołowie Podlaskim na Spotkaniach Muzyczno – Tanecznych.

16 września 2015 roku na zaproszenie Stowarzyszenia ”Być i żyć” w Sokołowie Podlaskim przy współpracy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokołowie Podlaskim uczestniczyliśmy jako Goście w XI Integracyjnych Sokołowskich Spotkaniach Muzyczno- Tanecznych.
Pierwsza część spotkania – prezentacje poszczególnych placówek – odbyła się w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Po prezentacjach scenicznych udaliśmy się na Piknik i wspólną zabawę do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokołowie Podlaskim.
Nasza mocna grupa artystyczna zaprezentowała program „Czadoman w Sokołowie” a wszystko to inspirowane znanym discopolowym artystą pod nazwą Czadoman. Program przygotowali Magda i Piotrek – instruktorzy WTZ.

Celem imprezy była prezentacja umiejętności estradowych osób niepełnosprawnych, ich aktywizacja, przedstawienie pozytywnego wizerunku osoby niepełnosprawnej, stwarzanie szans na pełne uczestnictwo osób niepełnosprawnych w życiu społecznym i kulturalnym, integracja środowisk twórczych oraz dobra zabawa.

Dziękujemy Stowarzyszeniu ”Być i żyć” w Sokołowie Podlaskim oraz Środowiskowemu Domu Samopomocy w Sokołowie Podlaskim za zaproszenie i dobrą zabawę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz